Mobil Yazılım Çözümleri

Mobil pazarı gelişiyor

Akıllı telefonların hayatımıza hızlı girişiyle beraber mobil uygulama pazarı da her geçen gün hızla gelişmektedir. Mobil cihaz kullanımının hızla artması, şirketleri mobil kullanıcılara hitabeden kullanıcı dostu arayüzlere sahip mobil uygulama ve mobil web uygulamaları pazara sunmaya kaçınılmaz olarak itmektedir. Günümüzde birçok windows veya web tabanlı uygulamanın mobil versiyonu bulunmaktadır.

Softmedya Yazılım, akıllı telefon pazarında Iphone, Ipad, Android, Blackberry, Windows Mobile, Windows Phone 8, Nokia Symbian, HP WebOs (Palm), Samsung Bada cihazlarda çalışan yerel (native) mobil uygulamaların yanında, Html 5 teknolojisini kullanarak mobil web uygulamaları da geliştirmektedir. Softmedya Yazılım; Navigasyon, Lokasyon Bazlı Servisler, Sosyal Medya Uygulamaları, Sahadan Veri Toplama, Kurumsal Mobil Uygulamalar, Mobil Dergi Çözümleri, Mobil E-Ticaret Uygulamaları, Mobil Ödeme Sistemleri vb. konularında yazılımlar ve çözümler üretmektedir.

Kurumsal şirketlerin mobil hayata kolayca adım atabilmesi için strateji oluşturan Softmedya Yazılım, sektördeki deneyimini müşterilerinin başarısı için kullanmaktadır. Mobil uygulama pazarında önemli bir deneyime sahip olan Softmedya Yazılım, hazırladığı güncel uygulamalarla müşterilerine en iyi kullanıcı deneyimini garanti etmektedir. Piyasadaki tüm mobil işletim sistemlerine uyumlu çözümler geliştiren Softmedya Yazılım, iOS, Android, Windows 8 ve diğerlerinde kullanıcı alışkanlıklarını göz önüne alarak üstün tasarım kabiliyetini ortaya koymaktadır.

Fikir üretiminden, hedef pazara ürün teslimine kadar baştan uca rehberlik eden Softmedya Yazılım, proje süresince endüstrinin en iyi uygulamaları ve son trendlerinden yararlanarak, mobil projelerde yapılandırma, tasarlama, geliştirme ve uygulamaya geçirme aşamalarının tümünü müşterilerine sunmaktadır. Müşterilerinin her zaman pazarın bir adım önünde yer almasını sağlayacak çözümler geliştiren Softmedya Yazılım, kurumlara sunduğu özel uygulamalarıyla öne çıkmaktadır.

Müşterilerinin; En uygun platform ya da platformları seçmesi, Karşılaştığı güçlüklere en uygum çözümleri getirmesi, Marka kimliği ile en iyi görünüm ve tutarlılığı yaratması için destek vermektedir.